Eventcase: KNAG Onderwijsdag toont vakgebied in beweging

“Wow, wat een bijzonder gave locatie!” klonk het toen ruim 900 leden van het Koninklijk Nederlands Aardrijkskundig Genootschap (KNAG) binnenstapten bij Omnisport. Op het programma stond de jaarlijkse KNAG Onderwijsdag met als thema Actie ↔ Reactie. Annika Huizinga, onderwijscoördinator KNAG, blikt terug op een geslaagd congres dat volledig tot zijn recht kwam in de dynamische omgeving van de topsportlocatie.

“De dag startte met een plenaire sessie waarbij deelnemers vanaf de sporttribune aan de Velo Lounge bijgepraat werden door geografische professionals. Klimaatjournaliste Bernice Nootenboom vertelde over de stand van het klimaat en Anna van Zoest, directeur van de Atlantische Commissie, sprak over geopolitieke ontwikkelingen in de wereld.”

Ontdekken, verdiepen en aan de slag 

“Na de plenaire sessie was het tijd voor koffie en een rondje over de informatiemarkt. Deelnemers konden de omloop van de Wieler- en Atletiekbaan volgen en hoefden zo geen stand te missen. Die opzet werd erg gewaardeerd. ’s Middags ging de groep zelf aan de slag met actuele thema’s. Drie rondes lang waren de Workout Rooms gevuld met interessante deelsessies en enthousiaste deelnemers.” 

Op welke manier droeg Omnisport bij aan het succes van het congres?

“Voor ons congres gingen we op zoek naar een locatie met een grote plenaire ruimte tot 1000 personen, 10 tot 15 subruimtes én voldoende beursvloer voor een informatiemarkt met 45 stands. Omnisport voldeed aan al onze wensen. Bovendien sloot de dynamische topsportomgeving perfect aan op het thema van de KNAG Onderwijsdag. Net zoals de wereld en het aardrijkskundeonderwijs voortdurend in beweging is, staat deze locatie nooit stil.”

Jouw evenement bij Omnisport organiseren?

Het team staat voor je in de startblokken! Of je nu een congres, bedrijfsevent of teambuilding wilt organiseren: Omnisport Apeldoorn gaat voor goud met jouw evenement.

Verken de mogelijkheden voor jouw event

088 - 9000 390